Z NAMI BEZPIECZNIE ZADBASZ O PIĘKNO

Joanna Bieniek
KOSMETOLOG, PODOLOG, Szkoleniowiec

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii i pół życia pracuję w zawodzie. Z zamiłowania i pasji do zawodu kosmetologa, uczyniłam swój sposób na życie.

1996 r. pierwsze szkolenie z doboru kosmetyków do potrzeb skóry. Później były makijaże i samodzielne dokształcanie.

2007 r. ukończyłam Technikum Kosmetologiczne broniąc pracę na temat „Pielęgnacja skóry męskiej”.

2018 r. skończyłam studia licencjackie, a moja badawcza praca licencjacka dotyczyła „mezoterapii mikroigłowej jako metody biostymulacji skóry poprzez kontrolowane uszkodzenie”.

2021 r. ukończyłam Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach z tytułem magistra kosmetologii – a moja praca magisterska dotyczyła likwidowania blizn potrądzikowych w oparciu o autorską terapię hybrydową: kwasy +mezoterapia mikroigłowa +laktoferyna.

Jestem również wykładowcą akademickim na warszawskiej uczelni medycznej oraz niezależnym szkoleniowcem. Piszę artykuły do pism związanych z kosmetologią i dla kosmetologów. Ciągle się dokształcam na szkoleniach indywidualnych, kongresach i sympozjach.

Mogę świadomie powiedzieć, że Kosmetologia to moja pasja. Niezwykle ważne są dla mnie procesy zachodzące w skórze, w całym organizmie, oraz to w jaki sposób będziemy wyglądać za jakiś czas.

Zapraszam do
gabinetu Bellart

Skutecznie walczę ze zmarszczkami i innymi oznakami upływu czasu, utratą jędrności skóry, sińcami i workami pod oczami, bliznami różnego pochodzenia, opadającymi powiekami itp.

Posiadam duże doświadczenie w leczeniu cer trądzikowych, atopowych i naczyniowych, osiągam też bardzo dobre rezultaty z redukcją rozstępów. Prowadzę sprzedaż kosmetyków różnych marek do pielęgnacji domowej, które są idealnym uzupełnieniem wykonywanych w gabinecie zabiegów, potęgują ich działanie.

Zapraszam na zabiegi podologiczne w tym, na: pedicure leczniczy, opracowanie paznokci, usuwanie nagniotków, terapia pękających pięt i suchej łuszczącej się skóry, rekonstrukcja paznokci pourazowych i grzybiczych, klamry na wrastające paznokcie, założenie specjalistycznych odciążeń.

Z doświadczenia wiem, że jak raz skorzystasz z moich usług, wkrótce spotkamy się ponownie. Moje stałe klientki i pacjentki potwierdzają skuteczność oraz profesjonalizm wykonywanych przeze mnie zabiegów. Dzięki temu mogę być pewna, że swoją pracę wykonuję dobrze. Ich zadowolenie oraz zdrowy, promienny wygląd są dla mnie najlepszą rekomendacją.

Klienci o nas ICH OPINIE TO NASZA NAJLEPSZA WIZYTÓWKA

Taki zabieg jest potrzebny każdej kobiecie!I Odprężenie, luz, masaż i człowiek wychodzi od naszej P.Joasi, jak nowy!
Polecam…

Izabela

Salon godny polecenia, pełen  profesjonalizm, duża wiedza i szeroki wachlarz usług kosmetycznych. Przyjazna atmosfera, polecam salon Pani Joanny. 

Basia

Spędziłam magiczne wręcz
chwile w gabinecie. Pani Asia, niczym wróżka, sprawiła, że pozbyłam się stresu i poczułam dopieszczona.

Asia

ZAREZERWUJ

WIZYTĘ