Oczyszczanie cery Zabieg oczyszczający

Kiedy potrzebujesz zabiegu oczyszczającego?

-Twoja skóra jest ziemista, poszarzała,
-W dotyku Twoja skóra nie jest gładka,
-Na powierzchni skóry zauważasz czarne lub białe punkty (zapchane pory)
-Skóra w ciągu dnia staje się błyszcząca i lepka lub odwrotnie staje się nieprzyjemnie napięta i szorstka,
-Pod makijażem zauważasz odstające skórki,
-Widzisz u siebie sieć drobnych zmarszczek,
-Dawno nie byłeś u kosmetyczki/kosmetologa a chcesz zacząć profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.
– Myślisz o wykonaniu w bliskiej przyszłości zabiegów przeciwzmarszczkowych, anty-age lub medycynie estetycznej.

Jeśli na jeden z powyższych podpunktów odpowiedziałeś twierdząco potrzebujesz profesjonalnego oczyszczenia powierzchni skóry.

Peeling kawitacyjny +ampułka pielęgnacyjna + maska

Bardzo delikatne oczyszczanie skóry (może być wykonane nawet przy cerze naczynkowej) i jednocześnie skuteczne. Przy pomocy ultradźwięków jest możliwość oczyszczenia dokładnie rozszerzonych porów wypełnionych masami łojowymi. Skóra staje się lepiej dotleniona a dzięki temu zyskuje wyrównany i jasny koloryt, staje się gładka a rozszerzone pory są zdecydowanie mniej widoczne. Dzięki ampułce leczniczej możemy odżywić skórę, nawilżyć ją, dostarczyć substancje łagodzące lub wzmacniające naczynia krwionośne. Możemy również dostarczyć substancji, które zmniejszą wydzielanie łoju a skóra będzie się mniej świecić i błyszczeć. Kończąca maska pielęgnacyjna jest wisienką na torcie pielęgnacji. Maska zostanie indywidualnie dobrana do potrzeb Twojej skóry by efekt końcowy zabiegu dał chwilę przyjemności i odprężenia.
Zabieg całoroczny

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Oczyszczanie manualne + peeling kawitacyjny + ampułka pielęgnacyjna + maska łagodząca

To bardzo dokładne oczyszczenie cery z zalegających mas łojowych w naskórku. Po przygotowaniu skóry, wykonaniu peelingu kawitacyjnego, przechodzi się do oczyszczenia manualnego np. zaskórników zamkniętych (białe punkty w skórze). Następnie nakłada się indywidualnie dobrane serum/ampułkę do rodzaju cery oraz maskę kończącą. Po takim zabiegu skóra staje się gładka, nawilżona i lepiej odżywiona.
Zabieg najlepiej wykonywać 2 razy do roku na wiosnę i jesień.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe – jeden z najpopularniejszych zabiegów stosowanych w gabinetach kosmetycznych. W trakcie zabiegu skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Działanie zabiegu oczyszczania wodorowego przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie jego trwania usuwane są ze skóry pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. To najmniej inwazyjne oczyszczanie skóry, bezpieczne i bezbolesne.Jest to nowoczesny zabieg oczyszczający polegający na wykorzystaniu właściwości zjonizowanych cząsteczek wodoru. Jest to bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg umożliwiający dogłębne oczyszczanie skóry, a także dogłębne odżywienie skóry i dotlenienie. Zabieg polega na wstępnym oczyszczeniu skóry z a pomocą peelingu kawitacyjnego, następnie przy pomocy specjalnej głowicy wykorzystuje się wodę wodorową i można wykonać infuzję tlenową lub falę radiową. Na koniec zabiegu nakłada się maskę dobraną indywidualnie do potrzeb skóry. Ostatecznie po zabiegu skóra jest odświeżona, odmłodzona i zrewitalizowana.
Zabieg całoroczny

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Hydrabrazja

Hydrabrazja – nazywana również mikrodermabrazją wodną, należy do rodzaju mikropeelingów. Podczas zabiegu wykorzystuje się aktywne cząsteczki wody pod ciśnieniem do łagodnego oczyszczania skóry twarzy, a całość przypomina delikatny masaż, co dodatkowo relaksuje i uspokaja. To zabieg całkowicie bezinwazyjny i pozwala na wykonywanie go na każdym rodzaju cery, bez względu na jej typ. Jest to bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg umożliwiający dogłębne oczyszczanie skóry, a także dogłębne odżywienie skóry i dotlenienie. Zabieg polega na wstępnym oczyszczeniu skóry za pomocą peelingu kawitacyjnego, następnie przy pomocy specjalnej głowicy wykorzystuje się roztwór wodny i można wykonać infuzję tlenową lub falę radiową. Na koniec zabiegu nakłada się maskę dobraną indywidualnie do potrzeb skóry. Ostatecznie po zabiegu skóra jest odświeżona, odmłodzona i zrewitalizowana.
Zabieg całoroczny

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zakup pielęgnację domową

By przedłużyć działanie zabiegu warto zapoznać się z dedykowaną pielęgnacją pozabiegową, którą wykonujemy już w zaciszu domowym.
Kosmetyki można zamówić on-line jednak odbiór tylko osobisty w gabinecie po umówieniu wcześniejszej wizyty.

KUP PRODUKT